В настройках Заработной платы Формирование перечня полей ЛС я включил и настроил № поля ЛС 178. доп. учебн. отп.
==//== Формирование перечня расчётов я скопировал с "Общие расчеты" "Проф отпуск (12 месю)", включил и настроил на расчет №74 "Дополн. учебный отпуск для окладников", ЛС № 178 и ЛС2 № 178, галочка стоит основной расчет.
Первичные документы, упрощенные отпускные, настройка добавил и настроил новую "настройку упрощённого занесения приказов" №№ приказов 74 "Дополн. учебный отпуск для окладников".
Ввел приказ на сотрудника. появились дочерние приказы (Ошибка получилась в месяцах выплаты взятых из даты начала а не из упрощенного Приказа "дата выплаты")
делаю расчет з/п по сотруднику.
отпуск в ЛС не поподает.
Что мне делать ведь надо учесть
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 08.11.2004 р. N 18-561
Про оплату навчальної відпустки
Управління організації заробітної плати розглянуло лист щодо оплати часу додаткової відпустки у зв'язку з навчанням і повідомляє.
Згідно зі статтею 5 Закону України "Про відпустки" тривалість відпусток незалежно від режимів та графіків роботи розраховується в календарних днях.
Частиною другою зазначеної вище статті визначено, що святкові і неробочі дні при визначенні тривалості щорічних відпусток та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, не враховуються.
Отже, святкові і неробочі дні не враховуються лише при визначенні тривалості щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, а при наданні додаткової відпустки у зв'язку з навчанням зазначена норма не діє.
Виходячи з викладеного, при наданні додаткової відпустки у зв'язку з навчанням оплачуються всі (календарні) дні зазначеної відпустки відповідно до виклику на сесію.
Нарахування виплат за час додаткової відпустки у зв'язку з навчанням провадиться відповідно до пункту 7 Порядку. А саме: шляхом ділення сумарного заробітку за останні перед наданням додаткової відпустки у зв'язку з навчанням 12 календарних місяців або за менший фактично відпрацьований період на відповідну кількість календарних днів року або меншого відпрацьованого періоду, за винятком святкових і неробочих днів, встановлених законодавством (стаття 73 КЗпП України). Одержаний результат перемножується на число календарних днів відпустки.
Якщо працівник протягом розрахункового періоду не мав заробітку (знаходився у відпустці по догляду за дитиною до трьох років тощо), то обчислення середньої заробітної плати провадитиметься виходячи з установлених йому в трудовому договорі тарифної ставки, посадового (місячного) окладу (пункт 4 Порядку).